+86-373-3020116
Kolica za prijenos željeznice za napajanje baterije
video
Kolica za prijenos željeznice za napajanje baterije

Kolica za prijenos željeznice za napajanje baterije

Kolica za prijenos baterije 1. Budući da ova serija kolica za prijenos željeznice nema kabel, nema ograničenja na udaljenosti trčanja, što uvelike povećava radni raspon. 2. Kolica za prijenos željeznice serije BXC mogu biti opremljena litijskim baterijama, super kondenzatorima, olovno-kiselinskim...
Pošaljite upit
Product Details ofKolica za prijenos željeznice za napajanje baterije

Kolica za prijenos željeznice za napajanje baterije

1. Budući da ova serija kolica za prijenos željeznice nema kabel, ne postoji ograničenje udaljenosti trčanja, što uvelike povećava radni raspon.

2. Kolica za prijenos željeznice serije BXC mogu biti opremljena litijskim baterijama, super kondenzatorima, olovno-kiselinskim baterijama i baterijama bez održavanja. Električni uređaji također se mogu ugraditi s uvezenim uređajima ili kućanskim aparatima prema potrebama kupca.

3. Kolica za prijenos tračnica mogu biti opremljena hidrauličkim uređajima, V-okvirima, zatezanjem i drugim uređajima.



Tehnički parametar

model2t40250t100t150t
Nazivno opterećenje(t)22050100150
Veličina tablice(mm)Duljina(L)200040005500650010000
Širina(W)15002200250028003000
Heigth (H)4505506509001200
Baza kotača (mm)12002800420049007000
Unutarnji mjerač tračnica (mm)12001435143520002000
Promjer kotača (mm)27035020W600600
Količina kotača44448
Razmak od tla (mm)5050507575
Brzina trčanja(min)0-250-200-200-200-18
Snaga motora(kw)12.251015
Vrijeme rada pri punom opterećenju4.3243.33.22.9
Udaljenost trčanja za jednom punjenje (KM)6.54.843.83.2
Referentna težina(t)2.85.9814.626.8
Preporučeni model željezniceP15P24P43QU100QU100


aplikacija

1. Kolica za prijenos tračnica za napajanje baterije napajaju se baterijama. Prednosti bežičnog napajanja mogu se koristiti u industriji taljenja za prijenos rastopljene čelične i lončanice, itd., A stol može biti opremljen hidrauličkim sustavom podizanja i valjanja.

2. Kolica za prijenos pogonske baterije koriste se u strojnoj radionici za prijenos teških materijala izratka. Način rada kolica za prijenos električne baterije je stabilan i to je alat za prijenosna kolica većine proizvođača.

3. Kolica za prijenos željeznice na baterije mogu se koristiti u industriji premaza za prijenos i prijenos opreme za premazivanje. Električna prijenosna kolica za baterije nemaju ograničenje na udaljenosti trčanja i mogu se često koristiti ili se mogu opremiti automatiziranim sustavom za postizanje učinkovitosti.


Battery Power Rail Transfer Trolley

Battery Powered Rail Transfer Trolley

Popularni tagovi: kolica za prijenos baterije, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, prilagođeno, proizvedeno u Kini, Automobil za prijenos željezničke baterije, Električna transportna kolica, Automobil s teškim industrijskim prijenosom, Daljinski upravljač bogie, Prebacivanje kolica u transportni materijal, Okretanje električne kolica za prijenos željeznica

Pošaljite upit

(0/10)

clearall