+86-373-3020116
Baterijska kolica za prijenos kutlača
video
Baterijska kolica za prijenos kutlača

Baterijska kolica za prijenos kutlača

Naša kolica za prijenos lonca nude iznimnu stabilnost i izdržljivost, što ih čini idealnim za industrijska okruženja. Posebno su konstruirani da izdrže težinu kolica s čeličnim lijevima i osiguraju nesmetan i jednostavan proces transporta.
Pošaljite upit
Product Details ofBaterijska kolica za prijenos kutlača

Baterijska kolica za prijenos kutlača

Prijevoz kolica za lonac zahtijeva fiksnu rutu, zbog čega preporučujemo korištenje kolica za prijenos lonca na željeznici. Ova se kolica mogu napajati pomoću tračnica ili baterija i opremljena su značajkama za zaštitu od eksplozije. Naša kolica za prijenos lopatica posebno su dizajnirana za siguran i učinkovit prijevoz teških tereta.

Našerail ladle prijenosna kolicanude iznimnu stabilnost i izdržljivost, što ih čini idealnim za industrijska okruženja. Posebno su konstruirani da izdrže težinu kolica s čeličnim lijevima i osiguraju nesmetan i jednostavan proces transporta. Sa svojom fiksnom rutom, kolica za prijenos lonca na željeznici osiguravaju da se kolica za lonac transportiraju do željenog odredišta bez ikakvih problema.




Parametar željezničkih kolica:

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nazivno opterećenje (T)21020305063150
Veličina stoladuljina (L)20003600400045005500560010000
Širina (W)1500200022002200250025003000
Visina (H)4505005506006507001200
Međuosovinski razmak (mm)1200260028003200420043007000
Promjer kotača (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Razmak od tla (mm)50505050507575
Snaga motora (kw)11.62.23.556.315
Kapacitet baterije (Ah)180160180250330400600
Napon baterije (V)24484848484872
Vrijeme rada pri punom opterećenju4.324.843.53.332.9
Udaljenost za jedno punjenje (km)6.57.24.84.243.63.2
Maksimalno opterećenje kotača (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Popularni tagovi: kolica za prijenos lonca na bateriju, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, prilagođeno, proizvedeno u Kini, 20T kolica za prijenos baterije, Željezničke kolica koje upravljaju baterijom, Prikolica za prijenos električnih kalupa, Automobil s teškim industrijskim prijenosom, Vozilo za upravljanje materijalom, Automobil za prijenos električnog prijenosa željeznicom

Mogli biste i voljeti

Pošaljite upit

(0/10)

clearall