+86-373-3020116
Baterijska prijenosna kolica na tračnicama

Baterijska prijenosna kolica na tračnicama

Tračnička prijenosna kolica na baterije Kolica za prijenos na tračnicama (samo pravocrtna vožnja) proizvode se u kapacitetima od 1 t. do 300 t. Njegovo napajanje proizvodi baterija, a kretanje se vrši željeznicom. Parametar željezničkih kolica:
Pošaljite upit
Product Details ofBaterijska prijenosna kolica na tračnicama

Baterijska prijenosna kolica na tračnicama


Prijenosna kolica na tračnicama (samo pravocrtni hod) proizvode se u kapacitetima od 1 t. do 300 t. Njegovo napajanje proizvodi baterija, a kretanje se vrši željeznicom.




Parametar željezničkih kolica:

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nazivno opterećenje (T)21020305063150
Veličina stoladuljina (L)20003600400045005500560010000
Širina (W)1500200022002200250025003000
Visina (H)4505005506006507001200
Međuosovinski razmak (mm)1200260028003200420043007000
Promjer kotača (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Razmak od tla (mm)50505050507575
Snaga motora (kw)11.62.23.556.315
Kapacitet baterije (Ah)180160180250330400600
Napon baterije (V)24484848484872
Vrijeme rada pri punom opterećenju4.324.843.53.332.9
Udaljenost za jedno punjenje (km)6.57.24.84.243.63.2
Maksimalno opterećenje kotača (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Popularni tagovi: prijenosna kolica na tračnicama na baterijski pogon, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, prilagođeno, proizvedeno u Kini, Automobil za prijenos željezničke baterije, Željeznička ravna kolica za prijenos, Kolica za rukovanje željeznicom, Samostalna ravna kolica za prijenos, Transport kalupa za samostalno pokretanje, Vozilo za prijenos željezničke ploče

Mogli biste i voljeti

Pošaljite upit

(0/10)

clearall