+86-373-3020116
Kolica za prijenos skladišta kineskog proizvođača
video
Kolica za prijenos skladišta kineskog proizvođača

Kolica za prijenos skladišta kineskog proizvođača

Naša kolica za prijenos opremljena poluautomatskim i potpuno automatskim sustavima upravljanja opremljena su širokim rasponom potpuno automatskih sigurnosnih kontrola.
Pošaljite upit
Product Details ofKolica za prijenos skladišta kineskog proizvođača

kineski proizvođač kolica za prijenos skladišta


Opis projekta:

Projekt je Weiqiao Group Yunnan podružnica pretovar poluproizvoda za korištenje.

Glavni tehnički zahtjevi (nestandardni zahtjevi za prilagodbu):

Niski stol, svjetlo za alarm zvuka vožnje i svjetla, elektromagnetska kočnica, potpuno automatsko isključivanje, inteligentni punjač, ​​Omron fotoelektrična detekcija prestanka susreta s ljudima, naprijed i nazad lijevo i desno okretanje 360" slobodno okretanje, žičana ručka i bežični daljinski upravljač dva načina rada.

Sve jedinice opremljene su najsuvremenijim sigurnosnim značajkama uključujući sigurnosna svjetla, sirene, odbojnike, komande mrtvog čovjeka i tipke za zaustavljanje u slučaju nužde u obliku gljive. Naša kolica za prijenos opremljena poluautomatskim i potpuno automatskim sustavima upravljanja opremljena su širokim rasponom potpuno automatskih sigurnosnih kontrola.



ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nazivno opterećenje (T)21020305063150
Veličina stoladuljina (L)20003600400045005500560010000
Širina (W)1500200022002200250025003000
Visina (H)4505005506006507001200
Međuosovinski razmak (mm)1200260028003200420043007000
Promjer kotača (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Razmak od tla (mm)50505050507575
Snaga motora (kw)11.62.23.556.315
Kapacitet baterije (Ah)180160180250330400600
Napon baterije (V)24484848484872
Vrijeme rada pri punom opterećenju4.324.843.53.332.9
Udaljenost za jedno punjenje (km)6.57.24.84.243.63.2
Maksimalno opterećenje kotača (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


Popularni tagovi: kineski proizvođač kolica za prijenos skladišta, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, prilagođeno, proizvedeno u Kini, Kolica s platformom na baterije, Platforma za prijenos baterije, Prikolica za prijenos električnih kalupa, Željeznička ravna kolica za prijenos, Automobil s električnim prijenosom ugrađen u željeznicu, Kolica za prijenos na stazi

Pošaljite upit

(0/10)

clearall