+86-373-3020116
Električna prijenosna kolica na tračnicama
video
Električna prijenosna kolica na tračnicama

Električna prijenosna kolica na tračnicama

Električna kolica za prijenos na tračnicama Naša kolica za prijenos su rješenje za prijevoz teškog materijala koje se napaja kabelskim linijama. S lakoćom može premjestiti natovarene palete, čelične kolute i druge industrijske predmete po objektima. Uz korištenje daljinskog upravljača, operateri mogu manevrirati...
Pošaljite upit
Product Details ofElektrična prijenosna kolica na tračnicama

Električna prijenosna kolica na tračnicama

Naša prijenosna kolica rješenje su za prijevoz teškog materijala koje se napaja kabelskim linijama. S lakoćom može premjestiti natovarene palete, čelične kolute i druge industrijske predmete po objektima. Uz korištenje daljinskog upravljača, operateri mogu glatko i učinkovito upravljati kolicima. To štedi vrijeme i smanjuje rizik od nesreća jer eliminira potrebu za ručnim rukovanjem teškim teretom. Njegova robusna konstrukcija i pouzdano napajanje kabelom čine ga idealnim rješenjem za zahtjevna industrijska okruženja. Naručite naša kolica za prijenos danas i doživite poboljšanu produktivnost i sigurnost u svojim operacijama.



Parametar željezničkih kolica:

ModelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nazivno opterećenje (T)21020305063150
Veličina stoladuljina (L)20003600400045005500560010000
Širina (W)1500200022002200250025003000
Visina (H)4505005506006507001200
Međuosovinski razmak (mm)1200260028003200420043007000
Promjer kotača (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Razmak od tla (mm)50505050507575
Snaga motora (kw)11.62.23.556.315
Kapacitet baterije (Ah)180160180250330400600
Napon baterije (V)24484848484872
Vrijeme rada pri punom opterećenju4.324.843.53.332.9
Udaljenost za jedno punjenje (km)6.57.24.84.243.63.2
Maksimalno opterećenje kotača (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Popularni tagovi: električna prijenosna kolica na tračnicama, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, prilagođeno, proizvedeno u Kini, Kolica od 100 tona baterija, Automobil za prijenos željezničke baterije, Industrijski prijevoz baterije Električni željeznički prijevoz, Platforma za prijenos baterije, Teška kolica za prijenos baterije, Samostalni automobil s velikim prijenosom opterećenja

Mogli biste i voljeti

Pošaljite upit

(0/10)

clearall