+86-373-3020116
Radionica Električna prijenosna kolica
video
Radionica Električna prijenosna kolica

Radionica Električna prijenosna kolica

Radionica Električna prijenosna kolica Nosivost: 3-500 tona Napajanje: trofazni naizmjenični / baterijski / vučni tip Radna brzina: 20-30m / min, neobavezna pretvorba frekvencije Veličina tablice: Prilagođena prema zahtjevima kupca transportne opreme ...
Pošaljite upit
Product Details ofRadionica Električna prijenosna kolica

Radionica Električna prijenosna kolica

Nosivost: 3-500 tona

Napajanje: trofazni AC / baterija / vučni tip

Brzina rada: 20-30m / min, neobavezna pretvorba frekvencije

Veličina tablice: Prilagođena prema zahtjevima kupca


Kolica za električni prijenos vrsta su transportne opreme za utovar robe koja se može kretati pravocrtno i krivudavo duž pruge. Ima prednosti jednostavne strukture, prikladnog održavanja i velike nosivosti. Široko se koristi u proizvodnji strojeva, metalurgiji, skladištima i drugim prilikama u kojima se često prevozi ili surađuje s dizalicama za premještanje robe.

Workshop Electric Transfer Cart


Tehnički parametri

ModelBXC-2tBXC-20tBXC-50tBXC-100tBXC-150t
Nazivno opterećenje (t)22050100150
Veličina stola (mm)Duljina (L)200040005500650010000
Širina (W)15002200250028003000
Visina (H)4505506509001200
Međuosovinski razmak (mm)12002800420049007000
Unutarnji profil šine (mm)12001435143520002000
Promjer kotača (mm)270350500600600
Količina kotača44448
Čišćenje tla (mm)5050507575
Brzina trčanja (min)0-250-200-200-200-18
Snaga motora (kw)12.251015
Kapacitet baterije180180330440600
Napon baterije2448487272
Vrijeme rada pri punom opterećenju4.3243.33.22.9
Udaljenost trčanja za jedno punjenje (km)6.54.843.83.2
Maksimalno opterećenje kotača (KN)14.477.7174343.8265.2
Referentna težina (t)2.85.9814.626.8
Preporučeni model tračniceP15P24P43QU100QU100


Prednost

Svjetla upozorenja za zvuk i svjetlo

Automatski se zaustavite kad se otkriju pješaci ili prepreke.

Gumb za zaustavljanje u nuždi

Granične sklopke i odbojnici s obje strane.

Sa konvencionalnom električnom zaštitom: prekomjerni tok, prenapon, podnapon, kratki spoj, pregrijavanje, uzemljenje, curenje i drugi zaštitni uređaji.

Izborni rad bežičnog daljinskog upravljanja

Electric Transfer Cart

Electric Transfer Cart Factory

Popularni tagovi: radionica električna prijenosna kolica, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, prilagođena, izrađena u Kini, Baterija napajana na kolicama za prijenos željeznica, Kolica za prijenos željezničke željeznice na baterije, Vozilo za upravljanje materijalom, Željeznički materijal Električni prijenos ravna nosač, Daljinski upravljač bogie, Transport kalupa za samostalno pokretanje

Pošaljite upit

(0/10)

clearall